PONUKA

Dlažba pre Váš domov

Rozsiahla ponuka betónových produktov od spoločnosti Semmelrock dokáže naplniť takmer všetky vaše dizajnové želania. Dlažby , platne a doplnky, ako sú plotové a múrové systémy, schody, palisády a obrubníky, si môžete vybrať v širokej a rôznorodej škále rozmerov, štruktúr a farieb .

Letná ponuka

od 4.7.2022 do 31.82022 alebo do vypredania zásob

Vyberte si z našej letnej ponuky, ktorá prináša eleganciu, moderný a dokonalý dizajn. Objavte naše produktové rodiny Bradstone a kombinujte v jednom dizajne dlažbu, bazénové lemy, schody, obrubníky a iné betónové prvky. 

Sortiment ponúkaných produktov dlažieb Plato kombi, Castello Rustico, Umbriano kombi a platní Carat, Bradstone Old Town, Bradstone Travero, Lusso Tivoli sú dostupné skladom v uvedenom termíne od 4.7. 2022 do 31.8.2022 alebo do vypredania zásob.


P O N U K A

... už viac ako 25 rokov Vám ponúkame široký sortiment štrkov , drveného kameniva, pieskov , okrasných a dekoračných kamienkov , kusových solitérov , betónových dlažieb a tiež veľký výber keramiky .

Na predajni je možné zakúpiť tovar v akomkoľvek množstve s použitím našej prepravy alebo svojimi vozidlami – vozíkmi.

Ponúkame Vám možnosť balenia štrkov do vriec alebo do big bagoch , ktorý Vám po dohode pripravíme.

NOVINKA SEMMELROCK

Bradstone Mountain Block múr

pieskovcová

Vyzerá skutočne ako z prírodného kameňa a umožňuje postaviť rovné a okrúhle múry a spájať jednotlivé bloky nasucho ako aj lepením. Produktový rad Mountain Block si nájde svoje uplatnenie v záhradách, na terasách, múroch či ohraničeniach kvetinových plôch. 

Nová pieskovcová farba múru je vhodná na kombináciu s produktovou rodinou Bradstone Old Town v pieskovcovom prevedení

 

Mobilná aplikácia GardenVisions

Chcete si prerobiť príjazdovú cestu alebo terasu, no nie ste si istí, ako bude vyzerať alebo ktorý typ produktu pre vás bude ten pravý? Semmelrock GardenVisions vám umožňuje vytvárať vizualizácie prostredia vášho domova s preferovaným dizajnom dlažby. Stačí zhotoviť fotografiu a prstami označiť oblasť, na ktorú chcete položiť dlažbu. Na výber máte viac ako 100 realistických farieb, textúr a štýlov dlažby, ako aj preferované farby škárovacieho piesku. Pomocou nástrojov v aplikácii jednoducho upravíte povrch do správnej podoby. Hotovú vizualizáciu si môžete uložiť a zdieľať, prípadne ju poslať e-mailom priamo spoločnosti Semmelrock na ďalšiu komunikáciu.

Stiahnite si aplikáciu GardenVisions

Aplikácia je kompatibilná s mobilnými telefónmi a tabletmi a je k dispozícii zadarmo na stiahnutie v obchode App Store a Google Play.

Google play - Gardena Vision
App store - Gardena Vision